Фотохата
Skip Navigation Links
ПРО НАС
ГАЛЕРЕЯ
ПОСЛУГИExpand ПОСЛУГИ
ФОТОТОВАРИ
СУВЕНІРИExpand СУВЕНІРИ
НОВИНИ
ПРАЙС
ЦІКАВЕExpand ЦІКАВЕ
КОНТАКТИ
Skip Navigation LinksПРО НАС
Skip Navigation Links
ПРО НАС

Шановні мешканці та туристи славного міста Львова!
Ми дуже раді вітати вас у мережі наших фотомагазинів і фотостудій - Фотохата, яка вже понад 20 років радує своїх клієнтів високим рівнем обслуговування, професіоналізмом власної справи та товарами найкращої якості.
Завдяки новітній професійній фототехніці у нас ви зможете замовити будь-які види фотопослуг, отримавши кваліфіковану консультацію і результат, зробити термінове фото на документи, що отримаєте вже за 5-10 хвилин. Ми приймаємо замовлення на друк цифрових фотографій, фотографій з фотоплівок, оцифровуємо відео з записом на DVD-диск або флешку, роздруковуємо тексти, робимо ксерокопії.
Широкий асортимент різних товарів також відкритий вашій увазі. У нас ви зможете придбати фоторамки й фотоальбоми (стандартні або виготовлені індивідуально), картки поповнення інтернету і мобільного зв'язку, батарейки, комп'ютерні диски, скористатися послугами наших професійних фотографів і фотостудією або просто замовити оригінальні сувеніри, інформацію про які ви зможете отримати, перейшовши до наступних розділів сайту. Фотохата гостинно відкриває свої двері вам назустріч.

 

 

 

Skip Navigation Links
ПРО НАС
ГАЛЕРЕЯ
ПОСЛУГИ
ФОТОТОВАРИ
СУВЕНІРИ
НОВИНИ
ПРАЙС
ЦІКАВЕ
КОНТАКТИ
HAND-MADE
КАРТА САЙТУ
Всі права застережено. 2012-2024