Фотохата
Skip Navigation Links
ПРО НАС
ГАЛЕРЕЯ
ПОСЛУГИExpand ПОСЛУГИ
ФОТОТОВАРИ
СУВЕНІРИExpand СУВЕНІРИ
НОВИНИ
ПРАЙС
ЦІКАВЕExpand ЦІКАВЕ
КОНТАКТИ
Skip Navigation LinksЦІКАВЕКУРЙОЗИ З ЖИТТЯ ФОТОГРАФА
Skip Navigation Links
КУРЙОЗИ З ЖИТТЯ ФОТОГРАФА

Кожна людина, що купила собі фотоапарат і бажає почати фотографувати - повинна пам'ятати деякі речі, які є надзвичайно важливими і корисними. Неписані правила, так би мовити, "фотоапаратної етики".
1. Ви, напевно, не раз бачили чудові, дуже романтичні кадри, на яких зображена пара, що цілується. Багато хто хочу доповнити своє портфоліо таким кадром, який буде вміщати в себе всю пристрасть і любов двох людей. Це все дуже добре, але ви повинні пам'ятати, що не завжди людям подобається, коли їх фотографують без їх дозволу та ще в такий відвертий момент. Тому або запитайте перед тим, як почати фотографувати (на що, само собою, отримаєте негативну відповідь :)), або утримайтеся, і, що зовсім не бажано, - фотографуйте так, щоб вас не помітили.
2. Ви опинилися в цирку і, замість того, щоб спокійно, разом з усіма, дивитися виставу - хочете за всім спостерігати крізь об'єктив власного фотоапарата? Будь ласка, але слід пам'ятати, до чого може призвести така зухвалість: якщо ви будете знімати зі спалахом, - звірам це може не сподобатися, або, гірше того, - вони можуть оскаженіти. І тоді вам доведеться знімати не цікаве уявлення, а щось дуже трагічне. Так або беріть з собою в цирк штатив і знімайте на великих витримках (чого вам не вдасться зробити, оскільки люди і звірі на арені будуть рухатися), або просто покладіть фотоапарт в сумку і насолоджуйтесь переглядом разом з усіма. 3. Якщо ви опинилися на мото-вело-або автомобільних перегонах - пам'ятайте про техніку безпеки. Гонка за красивим кадром може стати для вас фатальною, якщо ви перейдете дозволену межу або вибіжете за лінію. Тому тримайтеся осторонь від небезпеки і знімайте в межах, відведених для глядачів.
4. Якщо ви, прогулюючись з фотоапаратом, побачите людину, що опинилась в небезпечній ситуації - не беріться його фотографувати (як це роблять багато екземплярів), - а скоріше біжіть кликати на допомогу.
5. Ремінець у вашого фотоапарата є не тільки для того, щоб повісити його на шию. Цей диво - "аксесуар" служить додатковою пересторогою для камери. Тому коли будете фотографувати щось, стоячи в нестабільному місці (такому як обрив, гора, водоймище тощо) - накрутіть ремінець на руку. Таким чином ви підстрахуєте свою фотокамеру і будете впевнені, що не випустите її з рук.
6. Придбавши собі дорогий фотоапарат - не поспішайте ставати відчайдушним і "професійним фотографом" без всякої дещиці теорії в голові, - не фотографуйте під відкритим небом в грозу та дощ, тим більше, якщо ваша камера до зйомки в таких умовах не пристосована.
7. Не поспішайте приступати до обробки фотографій. Ніяка обробка не може зробити фотографії вдалими, якщо цього не зробите ви. Повторюю - Ви, а не ваш фотоапарат. Фотоапарат може красиво і чітко передати кольори (і то не завжди), але гарну експозицію і постановку кадру сам він зробити не може. Все залежить тільки від вас і вашого таланту до фотографії (якщо він у вас є).
8. Не носіть камеру на шиї, якщо фотографувати вже не збираєтеся. Ви можете пролити на неї щось, або стукнути об'єктив об щось, над чим будете нахилятися. Вас також можуть випадково потягнути за фотоапарат і це вже буде загрожувати вашому життю. Після того, як сеанс фотографування закінчиться - кладіть свою фотокамеру в спеціальну протиударну сумку.
9. Коли ви зібралися фотографувати немовлят - робіть це без спалаху. Оскільки спалах є несприятливим для дітей.
10. Перш, ніж купити професійний фотоапарат - вивчіть теорію фотографії. Це стане хорошим початком. Та ви зможете отримувати чудові знимки, знаючи, що зробили їх ви, а не автоматичний режим зйомки.
Skip Navigation Links
ПРО НАС
ГАЛЕРЕЯ
ПОСЛУГИ
ФОТОТОВАРИ
СУВЕНІРИ
НОВИНИ
ПРАЙС
ЦІКАВЕ
КОНТАКТИ
HAND-MADE
КАРТА САЙТУ
Всі права застережено. 2012-2024