Фотохата
Skip Navigation Links
ПРО НАС
ГАЛЕРЕЯ
ПОСЛУГИExpand ПОСЛУГИ
ФОТОТОВАРИ
СУВЕНІРИExpand СУВЕНІРИ
НОВИНИ
ПРАЙС
ЦІКАВЕExpand ЦІКАВЕ
КОНТАКТИ
Skip Navigation Links
Skip Navigation Links
Згода на збір та обробку персональних даних
Поставивши позначку на сторінці реєстрації цього інтернет-сайту в пункті «Я згоден» Користувач - фізична особа визнає, що його Згоду, якою повністю підтверджується його згода з наведеними нижче умовами, задокументовано. Дана Згода надана ФОП Голдирєву В.В. (надалі «Власник») відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р., №2297-VI, на обробку моїх ОСОБИСТИХ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ у картотеках та/або за допомогою інформаційно-телекомунікаційної системи бази персональних даних, як власнику бази персональних даних «документація з контрагентів Голдирєва В. В.», що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Сихівська,11.
При використанні користувачами сервісу Власник здійснює збір та обробку персональних даних користувача пов’язаних з ідентифікацією, аутентифікацією, авторизацією, відновленням паролю, залишенням відгуків щодо отриманих робіт/послуг, а також отриманням анкетних персональних даних користувача з метою надання послуг у власника, серед яких можуть бути наступні персональні дані:
-    iм’я;
-    прізвище;
-    номер телефону;
-    E-mail;
-    пароль для доступу до свого профайлу.
Власник включає дані користувача до бази персональних даних інтернет-користувачів з моменту, коли Користувач вперше надсилає свої персональні дані шляхом заповнення реєстраційної форми на інтернет-сторінці Власників та/або вперше починає користуватися Сервісом, а також постійно весь період, протягом якого Користувач користується послугами сервісів. Строк зберігання даних становить весь строк функціонування відповідного Сервісу.
Власник здійснює обробку персональних даних користувача будь-якими способами з метою належного надання Користувачу послуг (ідентифікація, аутентифікація, авторизація, відновлення паролю, надсилання інформаційних матеріалів за підпискою користувача, відповідей на запити та листи користувача, залишення відгуків щодо отриманих робіт/послуг.
Власник має право передати базу персональних даних або її частину, до якої включені персональні дані Користувача, третім особам без повідомлення про це користувачу у наступних випадках: особам, у ведення, володіння або власність яких передано Сервіс; особам, що є пов’язаними/афілійованими з Власником; новому власнику та/або власникам  сервісу для оброблення з метою, передбаченою даною Згодою. Власник бази персональних даних не повідомляє суб’єкта персональних даних про передачу його персональних даних у разі: 1) передачі персональних даних за запитами при виконанні завдань оперативно-розшукової чи контррозвідувальної діяльності, боротьби з тероризмом; 2) виконання органами державної влади та органами місцевого самоврядування своїх повноважень, передбачених законом.
При користуванні користувачами сервісу, на інтернет-сторінках сервісів можуть бути присутні коди інтернет-ресурсів третіх осіб - системи зі збору статистики відвідувань сервісів (наприклад, лічильники bigmir.net, Google Analytics тощо).
Користувач має усі права щодо захисту його персональних даних, які передбачено чинним законодавством України, зокрема, Законом України «Про захист персональних даних»: 1) знати про місцезнаходження бази персональних даних, її призначення та найменування, місцезнаходження та/або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника цієї бази або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим вами особам, крім випадків, встановлених законом; 2) отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються ваші персональні дані, що містяться у відповідній базі персональних даних; 3) на доступ до своїх персональних даних, що містяться у відповідній базі персональних даних; 4) отримувати не пізніше як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи зберігаються ваші персональні дані у відповідній базі персональних даних, а також отримувати зміст ваших персональних даних, які зберігаються; 5) пред’являти вмотивовану вимогу із запереченням проти обробки своїх персональних даних органами державної влади, органами місцевого самоврядування при здійсненні їхніх повноважень, передбачених законом; 6) пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником та розпорядником цієї бази, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними; 7) на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи; 8) звертатися з питань захисту своїх прав щодо персональних даних до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, до повноважень яких належить здійснення захисту персональних даних; 9) застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних.
Оброблення персональних даних здійснюється у дата-центрах, де розміщується обладнання, що забезпечує функціонування сервісів. Власник приймає усі передбачені законодавством заходи для захисту персональних даних користувача, зокрема, оброблення даних здійснюється на обладнанні, що міститься у охоронюваних приміщеннях із обмеженим доступом.
Власник має право змінювати умови щодо даної Згоди в односторонньому порядку. У цьому випадку усі зміни будуть опубліковані за адресою http://www.fotoxata.lviv.ua і будуть обов'язковими для користувача через 10 днів від дня такої публікації.

Skip Navigation Links
ПРО НАС
ГАЛЕРЕЯ
ПОСЛУГИ
ФОТОТОВАРИ
СУВЕНІРИ
НОВИНИ
ПРАЙС
ЦІКАВЕ
КОНТАКТИ
HAND-MADE
КАРТА САЙТУ
Всі права застережено. 2012-2023